הכישלון של תוכנית החסיונות לחושפי קרטלים נחשף: רק 4 מקרים בעשור

ראש צוות במחלקת החקירות ברשות ההגבלים, עו"ד אריאלה יוסטמן: "מניסיוננו, רק עובדים זוטרים הם אלה שרצו להיות חלק מהתוכנית". עו"ד איתן מעוז: "עבריין לא מוטרד מהעונש אלא בעיקר אם יתפסו אותו, ולכן הדרישה שאדם יזום בעצמו פנייה כדי לחשוף קרטל היא בעייתית"

"שני סוחרי דויטשה בנק, אהרון נבון שיוצג על ידי עו"ד ירון ליפשס וסער וינטראוב שיוצג על ידי עו"ד איתן מעוז, זוכו בסופו של דבר ביום חמישי מהאישום על שותפות בתרמית. זאת בעיקר הודות לחוות דעת כלכלית שהגישה דווקא התביעה, שלפיה לא ניתן לומר באופן חד־משמעי שפעילותם השפיעה על שערי ני"ע."

"עו"ד איתן מעוז, המטפל בעבירות כלכליות בינלאומיות ובהסגרה, מבהיר כי ישראל אמנם ביצעה צעדים רבים כדי לעמוד בסטנדרט המחמיר של ה-OECD בתחום, אך לדבריו, "התוצאה עדיין חלקית במקרה הטוב"

"מי שפוגע באמינות ובתקינות שוק ההון, צפוי למאסר בפועל"

כך אומרת עו"ד חנה קורין, ראשת צוות התביעה בתיק נוחי דנקנר, שנידון היום לשנתיים מאסר בגין הרצת מניותמנגד, עו"ד איתן מעוז, מהסנגורים המובילים בעבירות צווארון לבן, סבור כי "מדובר בעונש בלתי מרתיע, שכן גם עונש של 5 שנות מאסר לא ימנעו את עבירת ני"ע הבאה"

פרו ביטלה את הסגרת השופט דן כהן. פרקליטו, עו"ד איתן מעוז, אמר ל-ynet: "דן כהן זכה בהליך "הביאס קורפוס" שהגיש נגד ההחלטה על היותו ברהסגרה. משמעות הדבר היא שצו ההסגרה עליו החליט בית המשפט הפרואני בוטל, ולפיכך כהן שוחרר לביתו"

"עו"ד איתן מעוז: הון שלטון זה חרוז נחמד שקיבל רייטינג מופרז"

עו"ד איתן מעוז סנגורם של החשודים בפרשת הולילנד אופטימי בנוגע לסיום ההליכים נגד לקוחו, השופט הנמלט דן כהן

נשיא בית המשפט העליון בדימוס, השופט מאיר שמגר, הוא שהמליץ על עו"ד איתן מעוז לתפקיד פרקליט המדינה הבא. ל-ynet נודע כי שמגר כתב מכתב המלצה חם לוועדה לאיתור פרקליט המדינה, לגבי מועמדתו של עו"ד מעוז.

זיכוי סוחרי בית ההשקעות דוייטשה מעבירה של מרמה בניירות ערך

"עורכי דין צעירים שגומרים את היום ב-6 בערב לא צריכים להישאר במשרד עד חצות ולגרש זבובים. העבודה בתחום שלנו היא כמעט אינסופית, אבל צריך לדעת מתי להכניס את העפרונות למגירה וללכת הביתה".

צווארון לבןהדור הבא. איתן מעוז: "הספק הסביר חמקמק, אבל כשמוצאים אותו הסיפוק עצום"

גלובס TV: בתוכנית התראיין גם עו"ד איתן מעוז, המייצג את אחד הנאשמים המרכזיים בפרשת הולילנד המפורסמת, ימים אחדים לפני תחילת עדותו של עד המדינה בבית המשפט

עוה"ד נבות תלצור ואיתן מעוז יצטרפו לייצוג של דודי אפל בערעור שיגיש לבית המשפט המחוזי על הרשעתו ועל גזר הדין שהוטל עליו

פרשת הלבנת ההון בבנק הפועלים (פרשת גיאדמק) הסתיימה ללא הרשעות בהלבנת הון. כתב האישום כנגד קארן ללום נמחק לחלוטין

פרשת רשות המיסים: בחקירה נגדית של באכוח קארשי, עו"ד איתן מעוז, אישר מנהל הרשות לשעבר כי מצא הוא המומלץ שלו לתפקיד מנהל הרשות הבא

אביגדור קלנר, אחד העצורים בפרשת הולילנד, נעזר בשירותי עו"ד איתן מעוז ממשרד זליגמן. עו"ד רועי בלכר מאותו המשרד יצא שלשום לפגוש לקוח אחר: אהוד אולמרט

עו"ד איתן מעוז הגיש אתמול תלונה ליועץ המשפטי לממשלה מני מזוז נגד העיתונאי יואב יצחק. הסיבה: במסגרת הסכסוך המתוקשר בין ביניש לבין נשיאת בית משפט השלום בתל אביב, עדנה בקנשטיין, על רקע קידומה של השופטת חיותה כוחן, ביזה העתונאי את בית המשפט.

פרקליטות מחוז תל אביב החליטה לחזור בה מכתב האישום שהגישה כנגד מנכ"ל רשות הנמלים והרכבות על קבלת דבר במרמה והפרת אמונים עקב חשד לתפירת מכרז. סניגורו של רון, עו"ד איתן מעוז, אמר בתגובה כי " זוהי החלטה נבונה של הפרקליטות. אני שמח מאד על ההחלטה שתאפשר לרון לחזור ולפעול בזירה הציבורית או העסקית".

עו"ד איתן מעוז, סנגורו של נאשם מרכזי נוסף בפרשה, אביגדור קלנר, מיזמי פרויקט הנדל"ן, מאמין כי הסנגורים יצליחו לקעקע את המהימנות של עד המדינה ולהביא לזיכוי הנאשמים. "המדינה יודעת שהיא באה לבית המשפט עם 'עגלה מקרטעת'. אני כאדם פרטי לא הייתי מוכן לקנות מעד המדינה אוטו משומש. אני לא יודע איך המדינה הסכימה לקנות ממנו עדות".

פאנל בלשכת עורכי הדין בנושא הפרקטיקה של הליכי הסגרה וחיקורי דין.

כישלון של תוכנית החסיונות לחושפי קרטלים נחשף: רק 4 מקרים בעשור.

עו"ד איתן מעוז, המייצג את אהוד ברק: הדברים נבדקו בצורה יסודית ונמצאו כחסרי שחר.

משרדנו ממוקם בלב תל אביב, במשכנה  ההיסטורי של ההסתדרות הציונית העולמית -  מרחק הליכה קצר מבית המשפט, וסמוך לנתיבי איילון.

רחוב אליעזר קפלן 17 תל אביב

מיקוד 6473418

טלפון: 972-3-5798801+

פקס: 972-3-5798802+

מייל: office@maoz-law.co.il

מייל ישיר לעו"ד מעוז:

eitan@maoz-law.co.il